2018-08-09 / Local & State

FR Elementary Room Assignments

RED BIRDS

Mrs. Mills

Xavier Black, Maven Cook, Brooklyn Deshong, Tayla Fagley, Lillian Fraker, Rowan Gelvin, Luke Grandi, Wyatt Grandi, Westin Heinbaugh, Ava Hinish, Evey Hoffman, Seth Hoffman, Jakoby Hoover, John Jarrett, Gabriella Martz.

Ms. Brode

Brody Gelvin, Kayden Jefferson, Patience Mc- Mullen, Kinslee Milter, Royer Milter, Hanna Palmer, Bryson Ramsey, Gabriel Rubeck, Ann-abel Ruppenthal, Nula Sipes, Serenity Sipes, Kinleigh Smith, Aubree Starr, Ainsley Waite, Payton Wissinger.

KINDERGARTEN

Mrs. Cooper

Easton Brant, Blakley Cromer, Axel Emrick, Garrison

Gallagher, Jae’siaughn Garland, Kolton Gilbert, Tokker Hahnlen, Lucas Handel, Keelynn Hartman, Chance Hood, Bristol Knepper, Faithe Knepper, Allyson McCulloch, Elijah Mellott, John Neville, Philip Schetrompf, Peyton Sipes, Kaden Vinson, Clayton Williams.

FIRST GRADE

Mrs. Cromer

Gregory Beachley, Averi Chilcote, Memorie Clapsadle, Issac Downey, Riley Engel, Harry Fales, Savanna Feight, Aspen Fix, Blake Grandi, Rhoman Hall, Dekkin Heinbaugh, Christian Hockenberry, Solomon Hollibaugh Makala Owens, Sarah Palm- er, Keaton Shields, Ella Whitsel, Ayden Winegardner.

Mrs. Plummer

Carson Barnett, Sarah Bobro, Cayden Buterbaugh, Cord Dillman, Aiden Doyle, Braylin Gelvin, Kashlen Gelvin, Calan Gress, Noah Hall, Abigail Houck, Tyson Madden, Chamberlynn Milter, Jenna Neville, Remington Ramsey, Riley Sipes, Nasiyah Snyder, Rafe Truax, Braxton Zeger.

SECOND GRADE

Ms. Conner

Alda Barton, Sydney Gelvin, Uriah Hantz, Savannah Hoover, Seth Lane, Ayrabella Long, Elizabeth Nichols, Addison Palmer, Chloe Phil-lips, Cole Seymore, Vance Sharpe, Ryleigh Starliper, Ella Weigle.

Mrs. King

Tiffany Atherton, Grace Barnett, Jesika Britton, Isabella Emrick, Jorja Hess, Fraya Jukes, Aaleyah Kies, Jazmyne Kling, Raymond Markey, Allie Peck, Casey Snyder, Silas Wright, Lanna Youngblood.

THIRD GRADE

Mrs. Gabrielson

Marlee Bishop, Jackson Bobro, Nattalee Dickinson, Josie Dulebohn, Emma Fix, McKenzie Lane, Lilie Madden, Samuel Palmer, Cole Peffer, Cabela Ramsey, Kinsley Small, Brayden Vinson, Emmett Waite, Strummer Weigle, Alayna Winegardner, Bailee Wright.

Mrs. Seville

Ashton Atherton, Matthew Buterbaugh, Logan Cain, Lejla Clark, Kyler Dishong, Tenly Gelvin, Silas Hollibaugh, Christopher Hood, Levi Knepper, Makena Kuhn, Kimberly Markey, Briann McClure, Elijah Newman, Daphne Smith, Reagan Stallman, James Truax.

FOURTH GRADE

Mrs. Bakner

Gabriel Babcock, Christopher Bobro, Wayne Bowman, Riley Broadwater, Nova Carbaugh Trenten Feight, Mat-thew Fraker, James Golden, Kelli Hose, Ezekiel Knepper, Kaitlin Mc- Donald, Isaiah Newman, Shyla Phillips, Kayden Roberts, Landon Ruggiero, Cole Sharpe, Brayden Smith.

FIFTH GRADE

Ms. Grace

Damien Barr, Bryson Barton, Kamryn Black, Cali Brown, Bryson Drenning, Avrik Gelvin, Sawyer Hollibaugh, Marissa Hoover, Jacoby Knepper, Owen Long, Camden Lupey, Skyler Mc- Conaughey, Liam McDonald, Gabriella Mellott, Ella Mum-ma, Ester Palmer, Madison Schenck, Matthew Smalley, Emma Smith, Michael Strait, Tyanna Vinson,

Damyan Wilson.

SIXTH GRADE

Mrs. Parsons

Zebulum Beltz, Oran Bishop, Adrienne Clark, Adam Deneen, Alexis Doyle, Layla Hess, Noah Hess, Georgia Kann, Faith Kling, Conner McClure, Miranda Mellott, Kadee Oakman, Emma Skiles, MyKenzie Vinson.

Ms. Keebaugh

Adam Carbaugh,

Collen Drenning, Ashley Dunn, Obadiah Fittery, Gretchen Fleming, Gabriel Hann, Rachel Horton, Ginnah Kendall, Westin Mellott, Kaylee Oakman, Cohan Snyder, Braelyn Starliper, Haley Taylor, Peyton Taylor, Lexi Widney.

Return to top