2013-08-01 / Local & State

SF Elementary Room Assignments

KINDERGARTEN

Mrs. Baker

Deaken Barnhart, Katherine Ebersole, Carter Elbin, Hanna Fagley, Paul Hendershot, Mia Hiller, Cameron Hixson, Colin Householder, Tabytha Malott, Colton Mellott, Gaven Mellott, Owen Oakman, Kaitlin Pelton, Teagan Ritz, Malichi Sudol, Hailey Trail.

Mrs. Leader

Bray Branson, Gabriella Ensor, Hope Fischer, Zachary McNamee, Kylie Messner, Noah Miley, Yeraldo Moreno, Breez Penrod, Charles Shives, Austin Snyder, Chloe Studzinski, Isaiah Thrush, Dylan Wetzel, Mariah Wetzel, Abigail Younker.

Mrs. Strait

Luke Bivens, Adyson Burkett, Melody Burral, Trentin Cain, Reid Curtwell, Halena Fischer, Dillon Grubb, Landin Heinbaugh, Regan Hepburn, Hunter Hull, Alexis Johnson, Landon Lockard, Austin Mann, Cheyenne Moore, Braelynne Shives, Hailey Truax, Lillian Unger.

GRADE ONE

Mr. Knox

Jayden Barlup, Katelyn Biddle, Damek Borror, Adam Deneen, William Dugger, Mark Fitz, Leland Fox, Neveah Freeland, Kerrigan Heil, Marissa Hinish, Caden Hixon, Jennifer Iker, Zachary Jones, Xamora Long, Landon Rosner, Norah Schriever, Abigayle Smith, Thomas Swope, Brayden Truax, Jessica VanDerBos.

Mrs. Gates

Sosefina AhLoe, James Bard, Camden Barton, Brayden Bishop, Sarah Burrows, Kierra Ebersole, Blaine Fischer, Joel Fitz, Garrett Golden, Reagan Hixon, Morgan Hixson, Karlie Marro, Hailey Mason, Destiny Oxendine, Braylin Penrod, Shyanne Pryor, Anaya Ritz, Carter Sears, Haley Shaw, Madison Souders.

Miss Northcraft

Hudson Aviles, Myles Bard, Jett Burger, Joshua CheLopez, Kadence Divelbliss, Jasmine Dunkin, Ryan Gordon, Alex Miller, Madison Moore, Benjamin Morgan, Braden Peck, Issac Pittman, Garrett Price, Paige Risbon, Faith Robinson, Ethan Swoers, Braelyn Starliper, Samuel Stotler, Aaron Thomas, Paytin Wachter.

GRADE TWO

Mrs. Brumbaugh

Kirkland Barton, Logan Blanchard, Clayton Carpenter, Hannah Fischer, Jolynn Hall, Devin Hixon, Harley Likens, Ashlynne McQuait, Brayden Melton, Terry Miley, Ellie Morton, Darryl Ott, Samuel Rivera, Jayden Rohm, Nikita Shetter, Hunter Singer, Emma Smith, Hunter Ward.

Mrs. Knox

Samara Borror, Kaden Covalt, Andrea Eldre, Abigail Ensor, Avery Fletcher, Evelyn Golden, Kaitlin Gregory, Connor Keefer, Evan Landers, Logan Landers, Wyatt Leasure, Ethan McAllister, Alissa Messner, Alyssa Morris, Ethan Powell, Sandra Stotler, Brooke Williams.

Mrs. Shade

Serenity Aviles, Mikayla Blake, Brady Clark, Megan Clark, Dustin DeShong, Trev-or Gearhart, Ella Harris, Miranda Jones, Gunner Kunkle, Alexander Mc- Cusker, Emma McKinley, Ethan Mellott, Logan Mellott, Hailey Palmer, Arien Sarver, William Strait, Abigail Sexton, Cole Strait.

GRADE THREE

Mrs. Hoffner

Joseph Bryan, Madison Clopper, Kyle Decker, Jenna Dere, Andrew Golden, Jacob Golden, Troy Jones, Saylor Lampley, Nathaniel Long, Rylea Lynch, Logan Pelton, Isaiah Schooley, Lillian Schriever, Mareshah Strait, Dillon Tritle, Gavan Wilson, Logan Wilt, Trayton Younker.

Mrs. Trail

Thomas Brown, Dulce CheLopez, Isaiah Ensor, Kasey Fitz, Austin Golden, Chloe Gordon, Christopher Harvey, Kevin Hinish, Hannah Hixon, Melanie Lake, Zoe Layton, Brenden Mc- Quait, Olivia Mellott, Josh Morgan, Ryan Traini, Joseph VanDerBos, Ryan Whipp, Emma Wilson, Jacob Younker.

Mrs. Wright

Samantha Ashkettle, Isaac Babington, Jackson Burrows, Brody Cirtwell, Karter Copeland, Halie Day, Mason Fischer, Dominick Heinbaugh, Angel Henry, Rachel Hull, Fantasia Lavant, Destry Mellott, Ryan Penrod, Leah Plessinger, Damien Quarry, Hunter Shetter, Catherine Smith, Brian Sullivan, Gavin Williams.

GRADE FOUR

Mr. Brambley

Shawna Barton, Alyssa Bradshaw, Abigail Bussard, Noah Clark, Haylee Fischer, Aleigha Harter, Ava Heiser, Eli Hinish, Carter Hixon, Trinity Kerns, Garrett Lambert, Charity Mellott, Baylee Morris, Colton Oxendine, Zach Price, Dylan Richards, Carly Shives, Holden Stotler, Hunter Unger, Madison Wilt.

Mrs. Conley

Rebekah Ashkettle, Marta Bahrenburg, Kelly Biddle, Autumn Blanchard, Matthew Burrows, Jonathon Dugger, Kalyn Fox, Ava Kipe, Nathan Layton, Gavin McAllister, Michael McKinley, Kirsten Mellott, Olivia Pepple, Avery Pittman, Lucas Rhoades, Rylan Ritz, Jeffery Rohm, Adrianna Thrush, Justin Wetzel, Emilia White.

Mrs. Whiteside

Sinalei Ah Loe, Adam Ashkettle, Katelyn Bard, Mandalynne Bishop, Jilliann Dias, Arianna Dugger, Justin Fandl, Clayton Freeland, Derrick Hixon, Corinne Mellott, Justin Mellott, Tyler Mosemann, Kianna Perez, Tanner Ritz, Sean Rivera, Elaina Roberts, Carson Ruppenthal, Caroline Sears, Madison Sexton, Serenity Swope.

GRADE FIVE

Mrs. Flaherty

Anthony Atkins, Hannah Barnard, Levi Barnard, James Brown, Kayleigh Cirtwell, Able Deneen, Dawson Douglas, Emily Eader, Carson Elbin, Elijah Ensor, Zachary Golden, Grace Gregory, Ivy Hixon, Ava Hull, Grant Hyatt, Aliah Iden, Shane Likens, Sierra Mc- Donald, Cheyenne Risbon, Mikayla Shaw.

Mr. Shaw

Julia Barnhart, Carter Burch, Ethan Eader, Kaelynn Estrada, Warren Evans, Laci Exline, Emma Farris, Abigail Fischer, Kylie Golden, Mercedes Gordon, Sean Gordon, Aleah Iker, Liam Lavoie, Hailey Mellott, Cheyenna Plotner, Matthew Reed, Alexis Rhoades, Isaac Schooley, Cheyenne Swope, Logan Trail, Jacob Zirkle.

Mrs. Smith

Hannah Bolden, Rachel Bradshaw, Alissa Buterbaugh, Andrew DeBord, Logan Desauliners, Jaclyn Dias, Caleb Elder, Jacob Farris, Lucas Fitz, Colten Golden, Kyrsten Golden, Jillian Hiller, Sydney Howell, Nicole Jordan, Emily Keefer, Kyle McKinley, Kenadee Morton, Abigail Silver, Joy Traini, Lauren Varner.

GRADE SIX

Mr. Ickes

Christian Bachelder, Hannah Day, Frank Evans, Madison Golden, Jalyn Hann, Jaicey Hinish, Lindsey Hollenshead, Austin Mellott, Dylan Melton, Marita Murray, Dayton Pelton, Raymond Plessinger, Reanna Rice, Kieran Ritz, Vaughn Shaw, Nathan Smith, Jacob Stocker, Haliee Strait, Kerrigan Strait, Joseph Warrenfeltz, Honor Whiteside, Tyler Youngblood, Elijah Zirkle.

Mrs. Goldizen

Tavita Ah Loe, Brent Barnhart, Chloe Bishop, Christy Blake, Tasha Bottenfield, Shawna Brown, Ethan Clark, Morgan Clark, Catherine Clopper, Leon Estrada, Isaac Fitz, Liam Grabowski, Lydia Hiller, Haley McFadden, Makenzie Mellott, Peyton Pittman, Shae Ritz, Hailee Ruppenthal, Tyler Swope, Madison Unger, Colby Whiteside, Sylas Yos, Lane Younker.

TBA

Lillie Briggs, Elizabeth Flagherty, Riley Francis, Clarise Gayda, Austin Golden, Bruce Hoopengardner, Brooke Jordan, McKenzi Leasure, Tessa McAllister, Haley Mills, Grace Mosemann, Skye Ritz, Mikayla Shives, Andrew Smith, Quinton Spade, Josh Stocker, Gabriel Stotler, Paige Travis, Lee-Allen Wigfield, Devon Williams, Cynthia Zahm, Lexus Willey.

Return to top