2011-09-29 / Police Reports

Jury List Drawn For October 24 Combined Session Of Court

The following names were
drawn by the president judge
and Fulton County jury commissioners for the October session of combined court on the
24th day of October 2011, at 9
a.m., in the forenoon of that
day:
Kay Anderson, Needmore
Henrietta Aulabaugh,
Needmore
George Bain,
Big Cove Tannery
Jonna Baker,
McConnellsburg
Delmas Bard, Warfordsburg
Charlotte Batdorff,
McConnellsburg
Charles Bentz, Needmore
Dorothy Black,
McConnellsburg
John Black,
McConnellsburg
William Bohrer, Needmore
Clyde Bookheimer,
McConnellsburg
Judith Brady,
Big Cove Tannery
Carolyn Breakall,
Warfordsburg
Paula Bright, Needmore
Douglas Brown,
Hustontown
Laverne Brown,
Hustontown
Norma Brown,
McConnellsburg
Penny Brumbaugh,
McConnellsburg
James Chambers,
Warfordsburg
Dusky Chilcote,
McConnellsburg
Betty Christian,
McConnellsburg
Jamie Clark, Crystal Spring
Jerry Clippinger,
Wells Tannery
Lois Clugston,
McConnellsburg
Robert Crawford,
Warfordsburg
Gary Decker, Harrisonville
Carrie Deshong,
Harrisonville
Rita Diana, Waterfall
Donald Divens,
McConnellsburg
Deborah Ebersole,
Big Cove Tannery
Laura Emehiser,
McConnellsburg
Kenneth Everts,
Hustontown
Eileen Fandl, Warfordsburg
Amie Fischer, Crystal Spring
Thomas Fitz, Crystal Spring
Phyllis Gingerich,
Harrisonville

































































Ellen Glunt, Needmore
Todd Gordon,
McConnellsburg
Melinda Hahn,
McConnellsburg
Alisha Hammond,
Wells Tannery
Charles Harr,
McConnellsburg
Darlene Harr, Needmore
Sonja Harr,
Big Cove Tannery
Jessie Harris, Needmore
Kenneth Hawbaker,
Hustontown
Deann Hawkins, Needmore
Karen Hawkins,
Harrisonville
Clair Helman,
McConnellsburg
Carol Hendershot
Warfordsburg
Doris Hennen
McConnellsburg
David Houdersheldt,
Needmore
Vincent Hughes,
McConnellsburg
Wanda Johnson,
Wells Tannery
Ricky Keeseman,
Burnt Cabins
Deena Kendall,
Crystal Spring
Michael Kligerman,
Mercersburg
Carolyn Kneas,
McConnellsburg
Craig Knepper,
McConnellsburg
Dick Knepper, Hustontown
Gladys Lake, Harrisonville
Faye Leese, Needmore
Edward Lininger,
McConnellsburg
Dennis Long, Waterfall
Alice Lynch, Needmore
Tessa Lynch, Needmore
Beverly Malott,
Warfordsburg
Elvis Maust, Crystal Spring
Sharon McComas,
Hustontown
Mary McFadden, Hancock
Ellis McQuade,
McConnellsburg
Barbara Mellott,
Harrisonville
Barry Mellott, Hustontown
Carol Mellott,
McConnellsburg
Leslie Mellott,
Big Cove Tannery
Paul Mellott, Needmore
Samuel Metz,
McConnellsburg
Penny Mixell,
Fort Littleton
Kevin Morton,
Big Cove Tannery




































































Pauline Northcraft,
Warfordsburg
Helen Palmer, Warfordsburg
Fred Parson,
Big Cove Tannery
Carl Peck, McConnellsburg
Harold Peck,
Big Cove Tannery
John Peck, Warfordsburg
Calvin Ramsey, Harrisonville
Geraldine Ramsey,
McConnellsburg
Bradley Reed, Mercersburg
Gino Rosati, Hustontown
Misty Saylor,
McConnellsburg
Mary Schwartz,
McConnellsburg
Angie Shanholtz,
Warfordsburg
Frank Shehan Jr.,
McConnellsburg
Steve Shipley, Mercersburg
Lisa Shives, Needmore
Kirby Shoemaker,
Hustontown
Jody Skinner, Waterfall
Dearl Smalley, Harrisonville
Connie Smith, Mercersburg
Jane Snyder, Needmore
Evelyn Souders,
McConnellsburg
Harvey Souders,
McConnellsburg
Colby Sowers,
McConnellsburg
Michael Stains,
Harrisonville
Donna Steiner,
Warfordsburg
Doris Strait,
McConnellsburg
Marion Strait, Warfordsburg
Wayne Strait, Harrisonville
Rufus Strait,
McConnellsburg
Mila Thompson,
Big Cove Tannery
Guy Truax, Harrisonville















































Other jurors called

Boyd Gelvin, Three Springs
Michelle Hann,
McConnellsburg
Mary Ott, McConnellsburg
Shannon Pittman,
Needmore
Lisa Skiles, McConnellsburg
Barbara Smith,
McConnellsburg
Tammy Strayer,
McConnellsburg
Jessica Sward, Hustontown
Melinda Walls,
McConnellsburg
Joseph Weissen,
Warfordsburg
Leslie Wilson, Needmore















Return to top