2011-06-30 / Local & State

Jury List

The following names were drawn by the president judge and jury commissioner for the July 25, 2011 court. Prospective jurors should report to the courthouse before 9 a.m. on the above date. Matthew Ashkettle, Big Cove Tannery Jane Barber, Wells Tannery Teressa Bard, Wells Tannery Carol Barnhardt, Warfordsburg Dennis Barton,

Wells Tannery Jay Barton, Crystal Spring Carole Batdorff,

McConnellsburg Anthony Biddle,

Crystal Spring Mark Biddle, Mercersburg James Black, McConnellsburg Judith Bookheimer,

McConnellsburg Brian Brady, Big Cove Tannery Robert Brown, Burnt Cabins Brenda Burk, Mercersburg K. Darron Butts,

McConnellsburg Jane Carmack, Hustontown Wanda Carver, McConnellsburg Margaret Chalmers,

McConnellsburg Nancy Chamberlain,

Wells Tannery Richard Clark, Warfordsburg Earl Clevenger, Needmore Tammy Cook, Hustontown Brett Cornelius,

McConnellsburg Gary Crouse, Needmore Raymond Davis, Burnt Cabins Alfred Decker, Warfordsburg Thomas Deshong,

McConnellsburg Ann Divens, McConnellsburg Dennis Douglas, Needmore Jennifer Douglas,

Big Cove Tannery Wayne Duvall, Fort Littleton Cheyenne Eader,

Big Cove Tannery Faye Fischer, Crystal Spring Todd Fix, McConnellsburg Stephen Francis,

McConnellsburg Larry Gantt, Hustontown Jonathan Garlock,

McConnellsburg John Glazier, McConnellsburg Cathy Gordon, Hustontown Dwight Gordon, Needmore Annette Gress, Hustontown Pete Hall, Three Springs Dora Hann, Needmore Michael Hartman, Needmore Ruth Hedge, Hustontown Robert Hendershot,

Warfordsburg Linda Hershey, McConnellsburg Scott Hess, McConnellsburg Jeffrey Hixon, Needmore Doriann Hoffman,

McConnellsburg Linda Hoffman, McConnellsburg Russell Hoffman,

Big Cove Tannery George Hohman, Needmore Mary Hollinshead,

Harrisonville Daisy Hoover, McConnellsburg Frances Hoover, Hustontown Walter Houck, Waterfall Chasity Jansen, Warfordsburg Janet Kaltreider, Wells Tannery James Keebaugh, Warfordsburg Cindy Keefer, Mercersburg Penny Keeseman, Burnt Cabins Lois Kendall, McConnellsburg Wendy Kenyon, McConnellsburg William Kies, McConnellsburg Lucille King, Fort Littleton Mark Lane, McConnellsburg Michele Lane, Needmore Steven Leasure, Warfordsburg Benjamin Leese,

McConnellsburg Donna Lipko, McConnellsburg Martha Lynch, Needmore C.F. McCloskey, Mercersburg Tobias McGarvey,

McConnellsburg Linda Mellott, McConnellsburg Pamela Mellott,

McConnellsburg Rodney Mellott,

Big Cove Tannery Tony Mellott, Hustontown Roy Miller, McConnellsburg William Miller, Needmore Leslie Miller, Fort Littleton Miriam Nonmaker, Waterfall Craig Paylor, McConnellsburg Doris Reckner, Big Cove Tannery Brandon Ritchey, Breezewood James Runk, Hustontown Brian Ruppenthal, Warfordsburg Michael Schreiber,

Crystal Spring Barbara Schriever,

Warfordsburg Hattie Seville, McConnellsburg Marjorie Shaffer,

Crystal Spring Bonnie Shoemaker, Needmore Mary Sipes, McConnellsburg Cynthia Skiles, McConnellsburg Barbara Smith, McConnellsburg James Smith, McConnellsburg Jessica Smith, Wells Tannery Lisa Souders, Harrisonville Roger Souders, McConnellsburg Donald Sowers,

McConnellsburg Anita Stephens,

Crystal Spring Dorothy Stevens,

McConnellsburg Christine Stoner, Mercersburg Leonard Stotler, Needmore Debbie Strait, Hustontown Judy Thomas, Wells Tannery Marlene Truax, McConnellsburg Bradley True, Warfordsburg Mary Ulsh, Three Springs Donald Vanorsale, Warfordsburg Randy Ward, Warfordsburg Clarence Weicht, Warfordsburg Anita Weller, McConnellsburg Terry Wertz, Warfordsburg Tina Wertz, Warfordsburg Stacey Wigfield, Needmore Edna Younker, Needmore Gregory Zeger, Hustontown

Jurors recalled for July 25

John Bain, Needmore Melissa DeShong,

Harrisonville James Gordon,

Big Cove Tannery Charles Howells,

McConnellsburg Dennette Kendall,

Burnt Cabins Kevin Kyler, Fort Littleton George Lynn, Waterfall Betty Oakman, Harrisonville Gerald Reed, McConnellsburg William Sechrist,

Harrisonville Kathy Souders, McConnellsburg Alice Strait, McConnellsburg Tyla Swope, McConnellsburg Sonya Weaver, Needmore Shane Wertz, Needmore

Return to top