2011-03-31 / Local & State

Jury List

The following names were drawn by the president judge and jury commissioners for the April 25, 2011, court. Prospective jurors should report to the courthouse at 9 a.m. Hillary Alexander,

McConnellsburg Katherine Anderson,

Warfordsburg John Bain, Needmore Terry Barnett, Hustontown Debra Barton, Hustontown Neil Berkstresser,

Harrisonville Anthony Bernal, Warfordsburg Gerald Bivens, McConnellsburg Jamie Bivens, Big Cove Tannery Geraldine Black, Waterfall Roger Blankley, Warfordsburg Linda Bolinger, Waterfall Lynn Bradshaw, Warfordsburg Alma Brady, Big Cove Tannery Larry Brown, Harrisonville Harold Bullock Jr., Waterfall Mini Burrows, Warfordsburg Ross Buterbaugh,

McConnellsburg Megin Chilcote,

McConnellsburg Ronald Clingerman,

Warfordsburg Brenda Cook, Three Springs Brent Culler, McConnellsburg Mary Culler, McConnellsburg Donald Deshong,

McConnellsburg Gayle Deshong,

Harrisonville Melissa Deshong,

Harrisonville Terry Deshong, McConnellsburg Keith Deshong, Harrisonville J. Roy Divens, McConnellsburg William Dixon, Warfordsburg Ethel Dull, McConnellsburg Linda Garber, McConnellsburg David Golden, Warfordsburg James Gordon,

Big Cove Tannery Jean Gregory, Needmore Nancy Gress, McConnellsburg Danelle Gunnell,

McConnellsburg Cathy Harding, McConnellsburg Carla Hartman, Warfordsburg Sally Hege, McConnellsburg Senta Heinrick, Warfordsburg Andrew Hendershot,

Warfordsburg Vicki Henry, McConnellsburg Ladawn Hoffman,

McConnellsburg Margaret Hoffman,

McConnellsburg Harry Houck, McConnellsburg Vicki Howell, Needmore Michael Keebaugh,

Hustontown Dennette Kendall,

Burnt Cabins Robert Kerns, Warfordsburg Thomas King, McConnellsburg Rosalind Klinepeter,

Big Cove Tannery Kevin Kyler, Fort Littleton Gerald Lake, McConnellsburg Walter Lane Jr., McConnellsburg Rodney Leese, Needmore Denise Liggett, Needmore Angela Lininger,

McConnellsburg Tina Lininger, McConnellsburg Donna Lynch, McConnellsburg Jeannette Matney,

Crystal Spring Shirley McGowan, Hustontown Andrew Mellott, Needmore Arnetta Mellott,

McConnellsburg James Mellott, Harrisonville Linda Mellott, Warfordsburg Patricia Mellott, Fort Littleton Randy Mellott, Warfordsburg Sheridan Mellott, Warfordsburg Eric Mellott, McConnellsburg Jamie Minnier, McConnellsburg Debra Murdock,

Crystal Spring Arthur Neil, Warfordsburg John Poffenberger, Hustontown Cynthia Powell, Needmore Allen Ramsey, Hustontown Duane Ramsey, McConnellsburg Robert Ramsey,

McConnellsburg Shirley Ramsey, Hustontown Tina Reeder, McConnellsburg Connie Riley, Breezewood Scharlett Sauter, Warfordsburg John Schetrompf, Needmore Darwin Scott, Needmore William Sechrist,

Harrisonville David Seville, McConnellsburg Mary Seville, Burnt Cabins Barry Shafer, McConnellsburg Vaughn Shank, Warfordsburg Jennifer Sharpe,

McConnellsburg Sandra Sharpe, Wells Tannery Robert shaw, Warfordsburg Anita Shives, Needmore Gregory Shore, McConnellsburg Tammy Smith, Warfordsburg Diane Smith, Crystal Spring Katherine Souders,

McConnellsburg Kathy Souders, Needmore Sherry Spade, Crystal Spring Eric Spriggs, McConnellsburg Virginia Stanley, Warfordsburg James Stenger, McConnellsburg Richard Stoey, Waterfall Alberta Strait, Fort Littleton Kevin Strait, McConnellsburg Ronald Swope, Harrisonville Danille Swope, Harrisonville Peter Taraschi, Hustontown Shirley Tice, Hustontown Roger Truax, Needmore Troy Ulsh, Hustontown Elizabeth Watts, Warfordsburg Sonya Weaver, Needmore Clarence Weimer,

McConnellsburg Jody Welch, Needmore Shane Wertz, Needmore Sharon Whiteside, Warfordsburg Carlton Williams,

Big Cove Tannery

Prospective jurors recalled for April 25, 2011, court

Judith Ansell, Fort Littleton Walter DeShong, Needmore Victor Gavin, Warfordsburg Kristie Gregory,

Big Cove Tannery Henry Hufham, Warfordsburg Kenneth Shreve,

McConnellsburg Gregory Walters,

Big Cove Tannery

Return to top