2010-04-01 / Local & State

Jury List

The following names were drawn by the president judge and Fulton County Jury commissioners for the April session of combined court to be held in the said county on the 26th day of April 2010 at 9:00 a.m. in the forenoon of the day.


W. Guy Anderson,
Needmore
Huldah Bain,
McConnellsburg
Richard Bard,
McConnellsburg
Lee Ann Barnhart,
Needmore
Richard Barton,
McConnellsburg
Merle Beatty, Warfordsburg
Chalmer Bernhard,
Needmore
Robert Bingaman,
Warfordsburg
Lloyd Bishop, Needmore
Teresa Bivens,
Big Cove Tannery
Todd Black, Three Springs
Christine Boehme,
McConnellsburg
Linda Bolden,
Warfordsburg
Karen Borst,
McConnellsburg
Bonnie Brady,
McConnellsburg
Janet Breeden,
Warfordsburg
Carol Brown, Hustontown
Sheila Burkett, Crystal Spring
Nancy Buterbaugh,
McConnellsburg
Julie Canary, Big Cove Tannery
Ryan Chilcote, Three Springs
Floyd Clark, Warfordsburg
Gloria Clingerman,
Warfordsburg
Alan Clugston,
McConnellsburg
Erma Crouse, Needmore
William Crouse,
Big Cove Tannery
Gary Daniels, Needmore
Willis Decker,
Harrisonville
Frank Deshong,
Harrisonville
Thomas Deshong,
McConnellsburg
Joni Dunkle,
McConnellsburg
Daniel Eichelberger,
McConnellsburg
Myreta Elvey, Needmore
Ruby Foore, Wells Tannery
John Fraker,
Fort Littleton
Jason Funk, Harrisonville
R. Jeffrey Gelvin,
Hustontown
Michael Golden,
Warfordsburg
Ed Gracey,

McConnellsburg
Clayton Gray, Needmore
Christina Hafer,
Crystal Spring
Jacqueline Hahn,
McConnellsburg
Dorothy Hall,
McConnellsburg
Shirley Hall, Wells Tannery
Pamela Hartman,
Warfordsburg
Kenneth Hendershot,
Warfordsburg
John Hendershot,
Big Cove Tannery
Harold Hershey,
McConnellsburg
Sandra Hilbert,
Fort Littleton
Allan Hixon, Warfordsburg
Curtis Hollinshead,
Harrisonville
Fred Horne, Hustontown
Charles Hudson,
McConnellsburg
Lee Johnson, Needmore
Charles Kave,
Warfordsburg
Wayne Keefer,
McConnellsburg
Modesta Kerlin,
McConnellsburg
Tammy Kint,
Crystal Spring
James Knepper,
Needmore
Phillip Lane,
Warfordsburg
Helen Layton,
Warfordsburg
Helmut Leis Sr., Waterfall
Austin Lilley,
Fort Littleton
Duane Luzier,
Hustontown
Chris Martz,
McConnellsburg
John Maselli,
Crystal Spring
Deborah McElhaney,
McConnellsburg
Sally McGinnis,
Warfordsburg
George Mellott,
McConnellsburg
Ruth Mellott, Needmore
Lynn Mellott,
McConnellsburg
Melvin Moats,
Big Cove Tannery
Kelly Morgan, Needmore
Debra Morris,
Warfordsburg
Wayne Mort, Hustontown
Robin Netz, Needmore
Carolyn Nutter, Needmore
Carl Ollberding,
McConnellsburg
Dorothy Pas, Waterfall
William Patrick,
Hustontown
Heidi Peck,
McConnellsburg

Carolyn Pelton,
Warfordsburg
Erin Pistner, McConnellsburg
Carl Potter, Warfordsburg
Nicole Potter,
Warfordsburg
Donna Ramsey, Needmore
Melissa Randler,
Big Cove Tannery
Betty Resmburg,
Crystal Spring
Julie Rhoades, Needmore
Debbie Rotz, Waterfall
Lisa Saucier,
Big Cove Tannery
Dwight Schooley,
Harrisonville
Karen Schooley,
McConnellsburg
Elisha Seville,
McConnellsburg
Kevin Sahffer, Needmore
Penny Shaffer,
Wells Tannery
Robert Shipley,
Warfordsburg
Carolyn Shives, Needmore
Connie Smith,
Crystal Spring
James Smith,
McConnellbsurg
Jean Snyder,
McConnellsburg
Phyllis Snyder, Wood
Dennis Souders,
McConnellsburg
Michael Sowers,
McConnellsburg
Shawne Steele,
Warfordsburg
Donald Sweger,
Wells Tannery
Gilbert Taylor,
Warfordsburg
Mary Vance, Harrisonville
Maxine Vanorsdale,
Warfordsburg
Freda Vickroy,
McConnellsburg
Joyce Washabaugh,
McConnellsburg
Ray Watkins,
McConnellsburg
Richard Wawro,
Warfordsburg
Angie Wines,
Fort Littleton
Joyce Winfield,
Big Cove Tannery
Barbara Wright,
Wells Tannery
Arlene Yetter,
Fort Littleton
Jurors Recalled For April 26
Ginger Bowser,
McConnellsburg
Virginia Canter, Needmore
Amy Feight, Hustontown
Cindy Keefer, Mercersburg
Bonnie Martz,
McConnellsburg
Alice Strait,
McConnllsburg
Edward Younker,
Warfordsburg

Return to top